Kontakt

Szybki kontakt

Broniewskiego 33
37-464, Stalowa Wola

Sprzedaż detaliczna:
(15) 642 62 35
Sprzedaż hurtowa:
(15) 842 02 52
fax (15) 642 65 01

Kontakt . Dane teleadresowe

Autor:
Grupa Solo
Aktualizacja:
10-10-2017
Wyślij Drukuj Pdf
Siedziba firmy
SOLO PPHU
Stalowa Wola-Rozwadów
ul. Broniewskiego 33
37-464, Stalowa Wola-Rozwadów
tel. 15 642 62 35,  15 842 02 52,  15 842 76 56,  fax 15 642 65 01
info@grupasolo.pl
www.grupasolo.pl
 
Właściciel
Marcin Sobota
marcin.sobota@grupasolo.pl
 
Księgowość
Justyna Sobota
tel. 15 842 76 56 wew. 39
justyna.sobota@grupasolo.pl
 
Sprzedaż hurtowa Stalowa Wola
Dyrektor Sprzedaży Hurtowej

Mirosław Martyna
GSM: +48 607 188 008
e-mail: miroslaw.martyna@grupasolo.pl

 
Produkt menadżer stolarka PCV, Aluminium
Andrzej Woszczyna
tel. 15 842 76 56 wew. 34
gsm 693 704 106
andrzej.woszczyna@grupasolo.pl
 
Regionalny kierownik sprzedaży
Piotr Przeszło
gsm 530 118 783
piotr.przeszlo@grupasolo.pl

 
Oddziały:
 
Stalowa Wola

ul. Broniewskiego 33
37-464 Stalowa Wola-Rozwadów
tel. 15 642 62 35

Dyrektor Oddziału
Paweł Dul
tel. kom.  667 152 224
pawel.dul@grupasolo.pl

Handlowiec
Edyta Orłowska
gsm 601 415 355
edyta.orlowska@grupasolo.pl

Rzeszów

ul. Przemysłowa 14
35-105, Rzeszów
tel. /fax (17) 850 02 89, (17) 863 60 86

Dyrektor Oddziału
Łukasz Guzek
gsm 531 776 032
lukasz.guzek@grupasolo.pl

Handlowiec
Piotr Kuczmarz
gsm 601 414 713
piotr.kuczmarz@grupasolo.pl
 
Handlowiec
Agnieszka Kaszuba-Łyszczarz
gsm 725 414 416
agnieszka.kaszuba-lyszczarz@grupasolo.pl


Kraków

ul. Wielicka 252
30-633, Kraków
tel./fax (12) 278 22 27
 
Dyrektor Oddziału
Artur Barszczak
gsm 607 730 320
artur.barszczak@grupasolo.pl
 
 

 
Pruszków

ul. Brzozowa 75b
05-806 Nowa Wieś
tel. (22) 753 64 56
 
Dyrektor Oddziału
Marek Wasiluk
gsm 601 414 326
marek.wasiluk@grupasolo.pl
 
Tarnobrzeg

ul. Sienkiewicza 178
39-400 Tarnobrzeg
tel: 15 830 25 37

Dyrektor Oddziału
Andrzej Drzystek
gsm 512 829 050
andrzej.drzystek@grupasolo.pl

Dębica
ul. Rzeszowska 53 
39-210 Dębica

Dyrektor Oddziału
Monika Białek
gsm 601 723 900
monika.bialek@grupasolo.pl